Bober admin

Utworzono:

22.08.2017

Grom Wolsztyn vs Rywal Klon Mochy 4:0

W Niedziele 20.08.2017 wyjechaliśmy na nasz pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Morale były dosyć sporę, wielu zawodników stawiło się na zbiórkę więc Trener miał naprawdę duże możliwości jeśli chodzi o formowanie składu.

Niestety pierwsza połowa wyszła nam fatalnie, eksperymentalne ustawienie + fantastyczne uderzenia przeciwników i pierwsza połowa kończy się 4:0. Mieliśmy jednąsytuacjelecz zabrakło skuteczności.

Druga połowa zaczęła się od zmian. Na start Trener zmienia 4 zawodników, zaczynamy z naszym starym ustawienie i gra zaczyna się wyrównywać, po następnych 2 zmianach, w pewnych momentach to my przeważaliśmy, lecz nie udało nam się strzelić żadnej bramki, tak samo przeciwnik nie powiększył swojego dorobku. Mecz był bardzo spokojny bez praktycznie żadnych spięć, po za jednym zawodnikiem Gromu który dostał żółtą kartkę.

No i tak rozpoczął się sezon, lecz nie ma co rozpamiętywać tego meczu, lecz przygotować się na następny by zdobyć 3 pkt.